KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

İş ortaklarımızın gereksinim ve beklentileri doğrultusunda, uygulamakta olduğumuz tüm iş süreçlerimizi mevzuat ve standartlar ile uyumlu hale getirerek, Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazandık. Bu sayede uygulamalarımızdaki sürekli iyileştirme ve sürdürülebilirlik ilkesini şirket olarak benimsedik.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi

Ürün ve hizmetlerimizi Çevre mevzuat ve standart şartlarına tam uyum sağlayacak şekilde gerçekleştirmek üzere, faaliyetlerimizde Çevre faktörünün etkinliğini sağlamak, çevre bilincini artırmak, sürekli iyileştirmek, sürdürülebilirliğin çevre boyutuna katkı sağlamak amacıyla Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya alarak sertifikamızı aldık.

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Sunduğumuz ürün/hizmetlerin tüm aşamalarında sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sunarak, sürekli iyileştirmelerle bu ortamı daha güvenli hale getirmeyi ve oluşabilecek kazaları en aza indirmeyi hedefleyerek, işyerimize gelen tüm çalışanlar ve misafirlere İSG Yönetim Sistemi kapsamında sağlıklı ve güvenli koşullar sağlamayı amaçlar. İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) mevzuatı ve ISO 45001 İSG Standart şartlarına uygun olarak kurduğumuz İSG Yönetim Sistemimizin, tüm çalışanlarımızla iş birliği içinde eksiksiz şekilde uygulanması, sürekli iyileştirilmesi ve geliştirmesini sağlayarak bu sertifikamızı aldık.